Kuupäev | Võistluse nimetus | Toimumise koht | Läbiviija | Info | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02. jaanuar | Novus Uusaastavõistlus | Viljandi Maagümnaasiumi Spordisaalis | Viktor ja Gert Müil | ||||||
02. jaanuar | Raasiku valla 2005 a. uusaastavõistlus lauamängude mitmevõistluses | Raasiku Rahvamaja | Guido Trees | ||||||
08. jaanuar | Pärnumaa ind MV IV etapp, LAHTINE | Sauga VSK | Heino Merilaine | ||||||
09. jaanuar |
Kuni 18-aastaste noorte Eesti
meistrivõistlused individuaalvõistlus (tütarlapsed ja poisid)
|
Sauga VSK | Heino Merilaine | ||||||
15. jaanuar | Lääne Virumaa lahtised NP ja MP mv | Viru-Nigula | Raivo Ruberg | ||||||
16. jaanuar | Novus seeriavõistluse III etapp | Viljandi Maagümnaasiumi Spordisaalis | Viktor ja Gert Müil | ||||||
22. jaanuar |
Eesti 2005 aasta VÕISTKONDLIK (8+2) mv
|
Sauga | Heino Merilaine | ||||||
22. jaanuar | Viljandimaa MG meistrivõistlus | Viljandi Maagümnaasiumi Spordisaalis | Viktor ja Gert Müil | ||||||
23. jaanuar | Viljandimaa paarid | Viljandi Maagümnaasiumi Spordisaalis | Viktor ja Gert Müil | mp?np?sp? | |||||
23. jaanuar |
Raasiku valla meistrivõistlused meeste
üksik-, ja paarismängus
|
Raasiku Rahvamaja | Guido Trees | ||||||
29. jaanuar | Pärnumaa NP ja MP mv | Sauga VSK | Heino Merilaine | ||||||
29. jaanuar | Viljandimaa MG meistrivõistlus noortele | Viljandi Maagümnaasiumi Spordisaalis | Müil | ||||||
05.veebruar | I Eesti mv novuse paarismängus | Viljandi Maagümnaasiumi Spordisaalis | Viktor ja Gert Müil | MP ja NP | |||||
12.veebruar | Viljandi MG klassidevaheline mv | Viljandi Maagümnaasiumi Spordisaalis | Viktor ja Gert Müil | paarismäng | |||||
12. veebruar | Eesti 2004 aasta mv paarismängudes MP ja NP | Kehra Keskkool | Ants Verk | ||||||
13. veebruar | Pärnumaa 2004 a. mv paarismängus SP | Sauga VSK | Heino Merilaine | ||||||
19.veebruar | I Eesti mv novuse segapaarismängus | Viljandi Maagümnaasiumi Spordisaalis | Viktor ja Gert Müil | SP | |||||
20. veebruar | Eesti 2004 aasta mv segapaarismängus | Vaida PK | Alar Balasjan | ||||||
26. veebruar | Pärnumaa 2005 a. mv lauamängude mitmevõistluses | Sauga VSK | Heino Merilaine | ||||||
26.veebruar | Viljandi linna mv noortele | Viljandi Maagümnaasiumi Spordisaalis | Viktor ja Gert Müil | paarismäng | |||||
27. veebruar | Novus seeriavõistluse IV etapp | Viljandi Maagümnaasiumi Spordisaalis | Viktor ja Gert Müil | ||||||
05. märts | Saku Segapaar | Saku Instituut, Teaduse 1 | Margus Saareoja | ||||||
12. märts |
Noorte 2005 a. karikavõistluse IV etapp
|
Raasiku Põhikool | Guido Trees | ||||||
13. märts | Novus seeriavõistluse V etapp | Viljandi Maagümnaasiumi Spordisaalis | Viktor ja Gert Müil | ||||||
19. märts | Lääne Virumaa SP mv (lahtine) | Viru- Nigula | Raivo Ruberg | ||||||
19. märts | V St. Peterburi karikavõistlus | Sankt-Peterburg, Gagarini pr.8 | Irena Ivina | ||||||
20. märts |
Raasiku valla meistrivõistlused naiste
üksik-, ja paarismängus ning segapaarismängus
|
Raasiku Rahvamaja | Guido Trees | ||||||
20. märts |
Pärnumaa ind MV V etapp
|
Sauga VSK | Heino Merilaine | ||||||
25. märts | Jaak Kaldaru Ind+segapaarid | Loo Spordihoone | Jüri Paavel | ||||||
26. märts | Jaak Kaldaru paarismängud, MP ja NP | Loo Spordihoone | Jüri Paavel | ||||||
02. aprill | Viljandimaa noorte mv | Viljandi Maagümnaasiumi Spordisaalis | Viktor ja Gert Müil | ||||||
02. aprill | Eesti SVL 2005 ind+võistkondlik mv lauamängude mitmevõistlus | Koeru | Tõnu Maiste | ||||||
03. aprill |
Pärnumaa ind MV VI etapp
|
Sauga VSK | Heino Merilaine | ||||||
03. aprill | Viljandimaa mv | Viljandi Maagümnaasiumi Spordisaalis | Viktor ja Gert Müil | üksikmäng | |||||
09. aprill |
Eesti 2005 aasta individuaalsed mv (20
meest ja 14 naist)
|
Vaida PK | Alar Balasjan | ||||||
16. aprill | Eesti 2005 mv lauamängude mitmevõistlus | Sauga VSK | Heino Merilaine | ||||||
23. aprill | Novus 2005 aasta Eesti individuaalsed (II) meistrivõistlused | Viljandi Maagümnaasium | Viktor Müil | ||||||
24. aprill |
Pärnumaa ind MV VII etapp+lõpetamine
|
Sauga VSK | Heino Merilaine | ||||||
25. aprill |
Noorte 2005 a. karikavõistluse V etapp
|
Vaida Põhikooli võimla | Guido Trees ja Alar Balasjan | ||||||
? |
Estonian Masters
|
juhend | |||||||
07.mai | Novus seeriavõistluse VI etapp | Viljandi Maagümnaasiumi Spordisaalis | Viktor ja Gert Müil | ||||||
21.- 22. mai | Euroopa ind meistrivõistlused | Viljandi Spordihoone | Viktor ja Gert Müil | juhend (v.k.) | |||||
13. august | KALEV 2005 Suvemängude KV ind ja SP koroona | Sauga VSK | Heino Merilaine | Juhend | |||||
14. august | KALEV 2004 Suvemängude KV MP ja NP paarismäng koroona | Sauga VSK | Heino Merilaine | Juhend | |||||
17. september | Naiste (IX) sügisene ETSÜ Koroonaturniir | Raasiku Rahvamaja | Guido Trees | juhend | |||||
17. september | Raasiku VI karikavõistlus (meesüksikmäng) | Raasiku Rahvamaja | Guido Trees | juhend | |||||
18. september | "Viljandi Suvi 2005" Novus Koroona rahvusvahelised võistlused | Viljandi Maagümnaasiumi Spordisaalis | Viktor ja Gert Müil | ||||||
25. september | Noorte III karikavõistluse I etapp |
Koeru | Tõnu Maiste | juhend | |||||
01. oktoober | Eesti võistkondlik(4+1) karikavõistlus I etapp | Kehra KK | Ants Verk | juhend | |||||
22. oktoober | MSL "Jõud" noorte meistrivõistlsed lauamängude mitmevõistluses | Sauga | H. Merilaine | juhend | |||||
23. oktoober | Noorte III karikavõistluse II etapp |
Viinistu Rahvamaja | T. Laanela | juhend | |||||
29. oktoober | Harju Spordiliit Jõud Ind meistrivõistlused, noorte III etapp | Kehra Keskkool | Rein Suppi & Ants Verk | Harju noortesari | |||||
05. november | Eesti võistkondlik(4m+1n) karikavõistlus II etapp | Vaida PK | Alar Balasjan | juhend | |||||
12. november | Novus noorte võistkondlik "Mulgi Mees" (3 võistlejat) | Viljandi Maagümnaasiumis | Viktor ja Gert Müil | ||||||
13. november | Novus võistkondlik "Mulgi Mees"(4 võistlejat) | Viljandi Maagümnaasiumis | Viktor ja Gert Müil | ||||||
19. november |
Peningi XXI karikavõistlus paarismängus
|
Raasiku Rahvamaja | Guido Trees | juhend | |||||
26. november | Harju Spordiliit Jõud mv paarismängus MP & NP | Kehra | Rein Suppi | Harju spordiliit | |||||
27. november | Harju Spordiliit Jõud mv paarismängus segapaarid | Kehra | Rein Suppi | Harju spordiliit | |||||
03. detsember | Eesti võistkondlik(4m+1n) karikavõistlus III etapp | Sauga VSK | Heino Merilaine | juhend | |||||
10. detsember | Anija meeste VI karikavõistlus üksikmängus | Kehra Keskkoool | Ants Verk | ||||||
17. detsember | Sauga Valla III Jõuluturniir, noorte IV etapp | Sauga | Tiiu Alliksalu&Heino Merilaine | noored | |||||
26. detsember | Noorte III karikavõistluse V etapp, kokkuvõte |
Raasiku Rahvamaja | Guido Trees | juhend | |||||
Selle värviga kaldkirjas võistlused ei lähe
edetabeli arvestusse
|