| | | |
Kuupäev |
Võistluse nimetus (sulgudes edetabelipunktid) |
Toimumise koht |
Läbiviija |
Info |
Korraldajad: __EKML ja klubid__ __ENL ja klubid__ __EKML ja klubid__ __FINSO ja liikmesriigid__ |
06. jaanuaril kell 10.00 |
Jaan Heinmaa mälestusvõistlused lauamängude mitmevõistluses. Noortele sünd. 1998.a ja hiljem eraldi arvestus. |
Kernu Valla Rahvamajas |
K. Põldaru 5214206 | Noortele sünd. 1998.a ja hiljem eraldi arvestus. |
06. jaanuar (35) |
Pärnumaa XXVII ind MV lahtine IV etapp |
Sauga VSK |
Heino Merilaine |
|
06. jaanuar (35) |
Uusaastaturniir, Saare seeriavõistluse III etapp. |
Orissaare SH |
Saare |
juhend |
|
Viljandi klubi seeriavõistluse 3 etapp 5-st |
Kaarli Rahvamaja |
Gert Müil |
|
L 12. jaanuar |
V Kubok Ravnih Vozhmozhnostei
|
Münster |
Al-der Grosny |
juhend RUS pdf
|
12. jaanuar |
Pärnu talimängude võistkondlik koroona |
Sauga |
H M |
|
13. jaanuar |
FINSO rahvusvaheline võistlus
|
Münster |
Al-der Grosny |
juhend VIP pdf
|
P 20. jaanuar (40) |
Pärnumaa MV nais- ja meespaarid |
Sauga |
Heino Merilaine |
|
26.jaanuar (35) |
Kalju Tiik VIII memorial (võistkond 3 M+1N) |
Aruküla Spordisaal |
Guido Trees |
juhend |
P 27.jaanuar (40) |
Pärnumaa MV segapaarid |
Sauga |
Heino Merilaine |
|
P 27. jaanuar |
9. Viljandimaa MV paarismängudes |
Kaarli Rahvamaja |
Gert Müil |
|
L 02. veebruar (45) |
Eesti 2013 aasta mv paarismängudes nais- ja meespaarismängus |
Aruküla Spordisaal |
EKML |
juhend |
P 03.veebruar (/25) |
Kuni 18-aastaste noorte Eesti meistrivõistlused koroona üksikmängus (tütarlapsed ja poisid) |
Tihemetsa Spordisaal |
EKML, Viire Talts |
noorte seeriavõistluse 2013 a reglement
juhend
|
L 09. veebruar (45) |
Eesti nais- ja meespaarid mv (läti laud) novuses |
Viru-Nigula |
Raivo Ruberg, Hillar Elva |
juhend |
P 10. veebruar |
Järvamaa 2013 a lahtised mv lauamängude mitmevõistluses |
Koeru KK võimla |
Urmas Virves |
Järvasport |
P 10. veebruar |
Viljandi klubi seeriavõistluse 4 etapp 5-st |
Kaarli Rahvamaja |
Gert Müil |
|
L 16. veebruar |
Eesti 2013 a. võistkondlikud mv (8M+2N) |
Aruküla |
EKML ja Peningi KMK |
juhend |
P 17. veebruar |
Pärnumaa mv lauamängude mitmevõistluses (Eesti KV I etapp) |
Tihemetsa |
Heino Merilaine |
Juhendid: Pärnumaa mv ja Eesti karikavõistlus .
|
L 23. veebruar |
7. Viljandi KV (ind kommerts) |
Kaarli Rahvamaja |
Gert Müil |
|
01. kuni 03. märts |
12. Eestimaa talimängud |
Võru |
ESL Jõud |
JÕUD |
L 09. märts (45) |
Eesti 2013 aasta mv segapaarismängus |
Sauga Spordisaal |
EKML |
juhend |
10. märts |
Ida- ja Lääne-Viru mv (läti laud) |
Kadrina |
Hillar Elva |
|
16. märts (35) |
Pärnumaa XXVII ind MV lahtine III (vahele jäänud) etapp |
Sauga VSK |
Heino Merilaine |
|
16. märts |
Saku valla mv (läti laud) |
Saku |
Margus Saareoja |
|
17. märts (35) |
Saku Segapaar (läti laud) |
Saku |
Margus Saareoja |
doc juhend |
P 17. märts |
Viljandi klubi seeriavõistlus 5 etapp 5st |
Kaarli Rahvamaja |
Gert Müil |
|
24. märts (35) |
Saare seeriavõistluse IV etapp. |
Orissaare SH |
Saare |
juhend |
E.T.K. 25.-27. märts |
Rahv.-vah. noorteturniir FINSO turniir |
Bojarka, Ukraina |
Ivan Lisovenko |
juhend |
R 29. märts (40ind+35) |
Jaak Kaldaru Ind+segapaarid. Toimunud võistluste tulemused. |
Loo Spordihoone |
Jüri Paavel ja Guido Trees |
noorte seeriavõistluse 2012 a reglement juhend
|
L 30. märts (35) |
Jaak Kaldaru paarismängud, MP ja NP |
Loo Spordihoone |
Jüri Paavel ja Guido Trees |
juhend
|
31. märts |
Raasiku valla 2013 a mv |
Raasiku Rahvamaja |
Guido Trees |
juhend |
P 31. märts |
Viljandi klubi seeriavõistlus finaal (F16) |
Kaarli Rahvamaja |
Gert Müil |
|
L 06. aprill |
XIII St. Peterburi karikavõistlus, FINSO turniir |
Sankt-Peterburg |
Irena Ivina |
|
P 07. aprill |
XII St. Peterburi karikavõistlus, FINSO turniir |
Sankt-Peterburg |
Irena Ivina |
|
P 07. aprill |
Eesti SVL 2013 a. ind- võistkondlikud mv lauamängude
mitmevõistluses, |
Koeru |
Piret Maaring 53 333 067 |
juhend |
L 13. aprill |
Eesti 2013 a. individuaal- võistkondlikud mv lauamängude
mitmevõistluses ja III KV etapp |
Tihemetsa |
HM |
Eesti mv ja Eesti karikavõistlus .
|
P 14. aprill (/25) |
Eesti 2013. aasta novuse noorte (sündinud 1995 ja hiljem) meistrivõistlused |
Tihemetsa Spordisaal |
Eesti Novuse Liit |
juhend ja
2013 reglement
|
L 20. aprill (45/25) |
Tallinna 2013 a ind. meistrivõistlused koroonas läti laual |
Aruküla |
Guido Trees |
juhend ja
noorte seeriavõistluse 2013 a reglement |
19.-21. aprill |
19., 20., 21. 04 sportistu-invalîdu (ratiònieku) reitinga turnîrs Odesâ, Ukrainâ. |
Odessa |
Ivan Lisovenko |
juhend |
P 21. aprill |
Eesti Spordiliit JÕUD 2013 a. mv lauamängude mitmevõistluses ja II KV etapp |
Tihemetsa |
Helen Mast |
juhend
Eesti mv ja Eesti karikavõistlus . |
21. aprill |
Saaremaa mv üksikmängus üksikmängus ( KV 11 paremat +Kaupo Traumann) |
Laimjalas | Taimo Antsaar |
juhend |
21. aprill (45) |
8. Viljandimaa ind. MV (M,N) (läti laud) |
Saarepeedi RM |
Müil |
2013 juhend |
L 27. aprill (50) |
Eesti 2013. aasta novuse individuaalsed meistrivõistlused |
Aruküla Spordisaal |
Eesti Novuse Liit |
juhend |
L 01. mai (/25) |
Sookuninga IV karikavõistlus |
Tihemetsa Spordisaal |
Viire Talts |
juhend , seeriavõistluse reglement |
1. mai |
Saare lahtised 2013 a mv lauamängude mitmevõistluse paarismängus |
Kuressaare |
TOPS |
Gunnar Usin |
4. mai |
Eesti 2013 a mv lauamängude mitmevõistluse segapaarismängus |
Koeru |
Urmas Virves |
|
P 05. mai (45) |
Pärnumaa XXV IND mv V etapp+lõpetamine |
Sauga VSK |
Heino Merilaine |
|
11. mai |
Lääne-Viru mv paarismäng(läti laud) |
Kadrina |
Hillar Elva |
|
18. mai |
Novus Viljandi OPEN |
Päri |
Müil |
2013 juhend doc |
19. mai |
Novus Estonian Masters ja Viktor Müil 4. vet karikas |
Päri |
Müil |
|
L 25. mai |
Slavjanskij Venok, |
Sankt-Peterburg, |
Irena Ivina |
juhend |
08. juuni |
Novus Hansalinnade turniir |
Viljandi |
Viktor Müil |
2011 juhend htm ja 2011 juhend doc
|
14. -16. juuni |
Euroopa V meistrivõistlused üksikmängus FINSO. European II Junior Championship |
Riga |
Kiriks, Celmins |
juhend |
27. juuli (40) |
FINSO V etapp; II ESTONIAN CUP (läti laual), noortele ja täiskasvanutele. |
Kilingi-Nõmme |
Viire Talts |
juhend ja eesti k juhend |
28. juuli |
Estonian Double CUP (IV Double CUP) (läti laual) |
Kilingi-Nõmme |
Viire Talts |
vene k juhend pdf ja eesti k juhend pdf peagi |
03. august |
Kalevi meistrivõistlused (1.-4.08 Kalevi Retromängud) |
Madsa (Otepää) |
Kalev 2013 |
Aleksander Tammert |
03. august (40/15+35) ? |
Saaremaa VII lahtised KV üksikmängud ja segapaarismängud |
Orissaare |
Saare Mäng |
noorte 2013 reglement |
04. august (35) ? |
Saaremaa VII lahtised KV paarismängud |
Orissaare |
Saare Mäng |
|
10. august (40+35) |
SS Kalev lahtised mv (112 a Kalevit); ind + segapaar |
Sauga |
|
|
11. august (35) |
SS Kalev lahtised mv (112 a Kalevit); nais- ja meespaar |
Sauga |
|
|
17.-18. august |
FINSO VI karikaetapp III Valgevene rahvusvaheline võistlus "ZOLOTOI ZUBR" |
Minsk |
Jezdakov |
juhend |
L 24. august |
7. Kaevurite päeva turniir, Ivar Taimi mälestusvõistlus, individuaal |
Viru-Nigula |
Raivo Ruberg |
|
L 31. august |
Saare Maakonna 2013 a KV lauamängude
mitmevõistluses, karikasarja 4. etapp |
Orissaare |
Rein Kirst |
|
P 1. september (35) |
Kuldne Kepp Koroona üksikmäng
|
Orissaare |
Mae Nõu |
|
P 08. september (35) |
Pärnumaa XXIX seeriavõistluse ind MV I etapp |
Sauga VSK |
Heino Merilaine |
|
07. september |
Kubok Vizova . FINSO VII |
Kiiev või Odessa |
Ivan Lisovenko |
|
L 14. september (45) |
Eesti mv segapaarismängus (läti laud) novuses |
Kadrina Spordisaal |
Hillar Elva |
juhend |
P 15. september (35) |
Pärnumaa XXIX seeriavõistluse ind MV II etapp |
Sauga VSK |
Heino Merilaine |
|
21. september (35) |
Naiste (XVII) sügisene ETSÜ koroonaturniir (läti laual) |
Raasiku Rahvamaja |
Guido Trees |
juhend |
21. september (35) |
Raasiku XIV karikavõistlus (meesüksikmäng)(läti laual) |
Raasiku Rahvamaja |
Guido Trees |
juhend |
|
Eesti 2013 a noorte meistrivõistlused lauamängude
mitmevõistluses |
Tihemetsa Spordisaal ? |
EKML |
|
L 05. oktoober (35) |
Saaremaa KV I etapp |
Orissaare |
Saare Mäng |
|
P 06. oktoober (35) |
Eesti võistkondlik karikavõistlus I etapp |
Orissaare |
EKML |
juhend 2013 |
12. oktoober (45/25) |
Lääne-Viru MV üksikmängud, noorte seeriavõistluse etappnovus Kadrinas |
Kadrina |
Hillar Elva |
noorte seeriavõistluse 2013 a reglement |
13. oktoober |
Eesti SVL 2013 a ind- võistkondlikud MV koroona üksikmängus |
Sauga VSK |
Peeter Orav&H M |
juhend |
19.-20. oktoober |
MOSKVA IV auhinnavõistlus, FINSO VIII etapp |
MOSKVA |
Võistluse juhend 2010. |
|
19, 20 oktoober 2013 |
International Novuss Tournament Los Angeles |
|
Los Angeles |
26. oktoober (45/25) |
Harjumaa Spordiliit individuaalsed meistrivõistlused, noorte etapp
|
|
Rein Suppi |
noorte reglement
|
26.oktoober kl. 22.00 |
" 24 tundi Eestimaa Rahvamajas" : koroonavõistlused "Koroona öö" |
Raasiku Rahvamaja |
Peningi KMK |
juhend |
27. oktoober(/25) |
Noorte karikavõistluse etapp |
Viinistu Rahvamaja |
T. Laanela |
noorte seeriavõistluse 2013 a reglement
|
02. november (35) |
Eesti võistkondlik karikavõistlus II etapp läti laual |
|
EKML |
juhend |
02. november |
VMGSK 10. mv (klubisisene aastapäevaturniir) |
Kaarli RM |
Müil |
|
02.11.2013 |
Kadrina valla MV |
lahtised Kadrina Huvikeskuses |
Hillar Elva | |
03. november (35) |
Saaremaa KV II etapp |
Orissaares |
Saare Mäng |
|
03. november |
VMGSK- Ruijena maavõistlus |
Kaarli RM |
Müil |
|
09. november |
Eesti 2013. aasta novuse võistkondlikud (8 meest+ 2 naist) meistrivõistlused |
Aruküla Spordisaal |
Eesti Novuse Liit |
juhend |
10. november |
10. Mulgi Mees (võistkondlik) |
Viljandi Spordisaal |
Müil |
|
16. -17. november |
II Janis Piebalgs memoriaal FINSO IX etapp |
Kuldiga |
Kiriks |
|
16. -17. november |
International Novuss Tournament Erlingen, Saksamaa |
Erlingen |
Kaspars Paegle |
Novuss_Turnier_2013_Erlingen.pdf |
november |
3. Viljandi KV, paarid (kommerts) |
Viljandi |
Müil |
|
? |
Järvamaa MV koroona paarismängus kell 10.00 |
Türi linna võimla |
Kalju Mägi |
kaljumagi@hot.ee 53413 643 |
23. november (40) |
Harjumaa Spordiliit mv paarismängus MP & NP |
Aruküla Spordihoone |
Rein Suppi |
|
24. november (40) |
Harjumaa Spordiliit mv paarismängus segapaarid |
Aruküla Spordihoone |
Rein Suppi |
|
01. detsember |
Pärnumaa koolidevaheline võistkondlik võistlus (3 poissi ja tüdruk) |
Tihemetsa SH |
Viire Talts |
|
07. detsember (35) |
Eesti võistkondlik karikavõistlus III etapp |
Sauga |
H M |
juhend |
P 08. detsember |
Eesti 2013 a meistrivõistlused lauamängude mitmevõistluse paarismängus |
Koeru |
U.Virves |
|
L 14. detsember (50) |
Eesti 2013 a IND mv |
EKML |
|
|
P 15. detsember (35) |
Peningi XXIX karikavõistlus paarismängus varasemad võitjad |
Raasiku Rahvamaja |
Guido Trees |
juhend 2013 |
? |
Järvamaa MV koroona segapaaridele |
Türi linna võimla |
|
|
21. detsember (35/25) |
Sauga Valla VIII Jõuluturniirid, noorte VII etapp
|
Sauga |
Tiiu Alliksalu&Heino Merilaine |
noorte seeriavõistluse 2013 a reglement |
26. detsember (35/25) |
Raasiku jõulusprint, Noorte karikavõistluse viimane etapp , koondarvestuses autasustamine |
Raasiku Rahvamaja |
G. Trees |
noorte seeriavõistluse 2013 a reglement
|
28. detsember |
10 aastat LÄTI laua mälestusvõistlus |
Viljandi Spordihoone |
Müil |
|