Pärnumaa 2024. a meistrivõistlused nais- ja meespaarismängus - Round 6
Paremusjärjestus
Place Name Maakond Klubi Score Buch. M-Buch. Berg.
1 Mihkel Lepist, Marek Lepist Tirts 19 79.0 55.0 233.00
2 Styven Kuntson, Kaupo Helm-Rosin Pärnu Vaablane 17 84.0 55.0 230.00 Pärnumaa I meespaar
3 Andrea Uustulnd, Kai Kõmmus NP Tirts 16 84.0 55.0 221.00
4 Guido Trees, Jevgeni Põshnõi Peningi 14 69.0 44.0 110.00
5 Oole Rits, Gert Müil Pärnu Vaablane 13 75.0 52.0 147.00 Pärnumaa II meespaar
6 Taivo Raid, Vladimir Jõgis Pärnu Vaablane 13 69.0 43.0 118.00 Pärnumaa III meespaar
7 Vallo Heina, Alar Liimer Saare Mäng/Peningi 12 81.0 56.0 129.00
8 Kristel Talvik, Anette Einmann Pärnu NP Peningi/Vaablane 10 66.0 43.0 92.00 Pärnumaa I naispaar
9 Piia-Liis Seeder, Urve Reetamm NP Peningi 10 65.0 42.0 90.00
10 Saima Rand, Ave Laks Pärnu NP Vaablane 7 69.0 44.0 45.00 Pärnumaa II naispaar omavaheline mäng
11 Rene Einmann, Andrus Lääne Pärnu Vaablane 7 60.0 40.0 69.00
12 Ivo Oro, Aivar Pedajas Pärnu Vaablane 6 63.0 42.0 54.00
NP märgib naispaare.
PS. Pärnumaa esindaja kriteeriumiks oli Pärnumaal, elavad, õppivad, töötavad inimesed ja
Pärnumaa Spordiklubide (Vaablane, SK Kiisport, Sookuninga, Pärnumaa Spordiveteranide Liit vms) liikmed,
kusjuures mõlemad paarillised vastasid nõuetele.
20. aprillil 2024. aastal Tihemetsa Spordihoones.
Peakorraldajad Taivo Raid ja Eiki Lehemets, peakohtunik Guido Trees.
Cross Table
No Name Total 1 2 3 4 5 6
1 Mihkel Lepist, Marek Lepist 19.0 6:4.0 2:1.0 10:4.0 4:4.0 3:2.0 7:4.0
2 Styven Kuntson, Kaupo Helm-Rosin 17.0 8:4.0 1:3.0 4:3.0 3:1.0 7:3.0 5:3.0
3 Andrea Uustulnd, Kai Kõmmus 16.0 9:3.0 5:3.0 7:2.0 2:3.0 1:2.0 6:3.0
4 Guido Trees, Jevgeni Põshnõi 14.0 11:4.0 10:4.0 2:1.0 1:0.0 5:1.0 12:4.0
5 Oole Rits, Gert Müil 13.0 7:2.0 3:1.0 12:3.0 8:3.0 4:3.0 2:1.0
6 Taivo Raid, Vl.Jõgia 13.0 1:0.0 8:2.0 11:2.0 9:4.0 10:4.0 3:1.0
7 Vallo Heina, Alar Liimer 12.0 5:2.0 9:3.0 3:2.0 12:4.0 2:1.0 1:0.0
8 Kristel Talvik, Anette Einmann 10.0 2:0.0 6:2.0 9:2.0 5:1.0 12:2.0 11:3.0
9 Piia-Liis Seeder, Urve Reetamm 10.0 3:1.0 7:1.0 8:2.0 6:0.0 11:2.0 10:4.0
10 Saima Rand, Ave Laks 7.0 12:4.0 4:0.0 1:0.0 11:3.0 6:0.0 9:0.0
11 Rene Einmann, Andrus Lääne 7.0 4:0.0 12:1.0 6:2.0 10:1.0 9:2.0 8:1.0
12 Ivo Oro, Aivar Pedajas 6.0 10:0.0 11:3.0 5:1.0 7:0.0 8:2.0 4:0.0