Neiud | Sünniaasta | Klubi | Maakond | I etapp Koeru | II etapp Viinistu | III etapp Kehra | IV etapp Sauga | V etapp Raasiku | Summa | |
1 | Julija Lobanova | 1990 | Peningi | Harju maakond | 15 | 12 | 15 | 15 | 45 | |
2 | Regina Piikmann | 1988 | Purekkari | Harju maakond | - | 15 | 15 | 12 | 42 | |
3 | Daisi Part | 1988 | Purekkari | Harju maakond | - | 8 | 12 | 10 | 30 | |
4 | Kristiina Piikmann | 1990 | Purekkari | Harju maakond | - | 7 | 10 | 9 | 26 | |
5 | Angela Kukk | Ring | Pärnu maakond | 12 | 12 | |||||
6 | Daana Suun | 1990 | Koeru | Järva maakond | 12 | 12 | ||||
7 | Talts Mari- Liis | Ring | Pärnu maakond | 10 | 10 | |||||
8 | Kaisa Kaldoja | 1987 | Purekkari | Harju maakond | - | 10 | 10 | |||
9 | Julia Aleknavitjune | 1992 | Koeru | Järva maakond | 10 | 10 | ||||
10 | Lii Vahtras | 1987 | Purekkari | Harju maakond | - | 9 | 9 | |||
11 | Maret Kesa | 1990 | Koeru | Järva maakond | 9 | 9 | ||||
12 | Eve Virunurm | 1992 | Koeru | Järva maakond | 8 | 8 | ||||
13 | Hanna- Stiina Kaldoja | 1991 | Purekkari | Harju maakond | - | 6 | 6 | |||
Noormehed | Sünniaasta | Klubi | Maakond | I etapp Koeru | II etapp Viinistu | III etapp Kehra | IV etapp Sauga | V etapp Raasiku | Summa | |
1 | Märt Manitski | 1990 | Purekkari | Harju maakond | - | 12 | 15 | 15 | 42 | |
2 | Janek Jakov | 1990 | Peningi | Harju maakond | 15 | 15 | 10 | 8 | 9 | 40 |
3 | Toomas Kink | 1989 | Peningi | Harju maakond | 9 | 9 | 8 | 6 | 10 | 28 |
4 | Hardi Juksaar | 1990 | Peningi | Harju maakond | - | 8 | 9 | 10 | 8 | 27 |
5 | Allan Traks | 1987 | Peningi | Harju maakond | - | 10 | 12 | 22 | ||
6 | Mikk Pärast | 1990 | KeSa | Harju maakond | 12 | 7 | 19 | |||
7 | Timmo Laks | 1988 | Ring | Pärnu maakond | 15 | 15 | ||||
8 | Rauno Pruuli | 1990 | Peningi | Harju maakond | - | 6 | 7 | 13 | ||
9 | Kaspar Raidlepp | 1987 | Tirts | Harju maakond | 12 | 12 | ||||
10 | Märt Truska | 1987 | Koeru | Järva maakond | 12 | 12 | ||||
11 | Jarmo Liiva | 1992 | Koeru | Järva maakond | 10 | 10 | ||||
12 | Remmelgas Margus | 1988 | Ring | Pärnu maakond | 9 | 9 | ||||
13 | Margo Susi | 1990 | Peningi | Harju maakond | 8 | 8 | ||||
14 | Siim Vainomäe | 1987 | Peningi | Harju maakond | - | 7 | 7 | |||
15 | Taavi Hinnosaar | 1990 | Koeru | Järva maakond | 7 | 7 | ||||
16 | Taimo Jullinen | 1988 | Koeru | Järva maakond | 6 | 6 | ||||
17 | Peetsalu Alvar | 1988 | Ring | Pärnu maakond | 5 | 5 | ||||
18 | Dinis Suun | 1991 | Koeru | Järva maakond | 5 | 5 | ||||
19 | Hunt Heiki | 1993 | Ring | Pärnu maakond | 4 | 4 | ||||
20 | Alvar Ahmatov | 1989 | Koeru | Järva maakond | 4 | 4 | ||||
21 | Izums Karmo | Ring | Pärnu maakond | 3 | 3 | |||||
22 | Kairo Kluust | 1996 | Koeru | Järva maakond | 3 | 3 | ||||
23 | James Trossmann | 1990 | Koeru | Järva maakond | 2 | 2 | ||||
24 | Sergei Aleknjavitsjus | 1989 | Koeru | Järva maakond | 1 | 1 | ||||
Noorte III seeriavõistluse kokkuvõte 2005 aasta sügis talv. | 25.09.05 | 23.10.05 | 29.10.05 | 17.12.05 | 26.12.05 | Koond | ||||
T. Maiste | T. Laanela | R.Subbi | H.Merilaine | G.Trees | G. Trees |